Birat Post आइतबार, बैशाख ०५, २०७८ मा प्रकाशित

featured photo: Birat Post

विराटनगर, ५ वैशाख ।

मोरङ जिल्लास्तरिय १२ औं राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगिताको उपाधि सुन्दरहरैँचा नगरपालिकाले जितेको छ । बेलाबारी–११ स्थित लक्ष्मी खेल मैदानमा भएको प्रतियोगितामा सुन्दरहरैँचा नगरपालिकाले १५ स्वर्ण, १३ रजत र २१ कास्य पद प्राप्त गर्दै उपाधि जितेको हो । त्यस्तै विराटनगर महानगरपालिकाले १४ स्वर्ण, १५ रजत र १२ कास्य पदका साथ दोस्रो र बेलबारी नगरपालिकाले ७ स्वर्ण, ५ रजत र १५ कास्यका साथ तेस्रो स्थानमा आएका छन् ।

प्रतियोगिता अन्तर्गत लङजम्पको छात्रातर्फ रतुवामाई नगरपालिकाकी विमला कार्की प्रथम, सुन्दरहरैँचा नगरपालिकाकी अमिशा चौधरी द्वितीय र रंगेली नगरपालिकाकी लिजा ताजपुरिया तृतीय भइन् भने छात्रतर्फ ग्रामथान नगरपालिकाका रेमन भगत प्रथम, रतुवामाई नगरपालिकाका निर्मोद बेस्रा तृतीय भए । त्यस्तै हाइजम्पको छात्रतर्फ सुन्दरहरैँचा नगरपालिकाका किरण चौधरी प्रथम, विराटनगर महानगरपालिकाका सागर यादव द्वितीय र उर्लाबारी नगरपालिकाका सरोज धिमाल तृतीय भए भने छात्रातर्र्फ सुन्दरहरैँचा नगरपालिकाकी कञ्चन कार्की प्रथम, ग्रामथान नगरपालिकाकी स्वेच्छा माझी द्वितीय र बेलबारी नगरपालिकाकी प्राश्ना मगर तृतीय भइन् ।

४ गुणा १ सय मिटर रिले दौडको छात्रतर्फ रतुवामाई प्रथम, उर्लाबारी द्वितीय र बेलबारी तृतीय भए भने छात्रातर्फ सन्दरहरैँचा प्रथम, उर्लाबारी द्वितीय र रतुवामाई तृतीय भए । ४ गुणा ४ सय रिलेको छात्रतर्फ सुन्दरहरैँचा प्रथम, केराबारी द्वितीय र उर्लाबारी तृतीय भए भने छात्रातर्फ केराबारी प्रथम, रतुवामाई द्वितीय र रंगेली तृतीय भए । ३ हजार मिटर दौडको छात्रतर्फ केराबारीका क्षितिज राई प्रथम, उर्लाबारीका गजेन्द्र निरौला द्वितीय र सुन्दरहरैँचाका लक्की तामाङ तृतीय भए भने छात्रातर्फ उर्लाबारीकी अनिषा राई प्रथम, सुन्दरहरैँचाकी प्रनिश मगर द्वितीय र रतुवामाई आँचल मुर्मु तृतीय भए । त्यस्तै ट्रिपलजम्पको छात्रतर्फ ग्रामथानका जीवेश सरदार प्रथम, बेलबारीका सुरेश लिम्बू द्वितीय र धनपालथानका राहुतकुमार साह तृतीय भए भने छात्रातर्फ सुन्दरहरैँचाकी अमिशा चौधरी प्रथम, रतुवामाईकी सुजता चौलागाईं द्वितीय र उर्लाबारीकी सुष्मिता पाँचकोटी तृतीय भइन् ।

त्यसैगरी, कबड्डीको छात्रातर्फ बेलबारी प्रथम, बुढीगंगा दोस्रो, जहदा र सुन्दरहरैँचा तृतीय भए भने छात्रतर्फ धनपालथान प्रथम, विराटनगर द्वितीय, बेलाबारी र उर्लाबारी तृतीय भए । भलिबलको छात्रतर्फ विराटनगर प्रथम, रतुवामाई द्वितीय, बेलबारी र सुन्दरहरैँचा तृतीय भए भने छात्रातर्फ विराटनगर प्रथम, रतुवामाई द्वितीय, पथरीशनिश्चरे र सुन्दरहरैँचा तृतीय भए । एथ्लेटिक्सतर्फ केराबारी गाउँपालिकाको मच्छिन्द्र माविका अभिषेक श्रेष्ठ र सञ्जुमाया तामाङ उत्कृष्ट खेलाडी भए । कबड्डीतर्फ बेलबारीको काली माविकी शान्ता तामाङ उत्कृष्ट भइन् ।
खेलाडीहरूलाई बेलबारी नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत प्रदीपकुमार साह, जिल्ला खेलकुद विकास समिति प्रमुख देवराज कट्वाल र सुजय गौतमलगायतले वितरण गरे ।

सम्बन्धित

ताजा अपडेट
एसइईको नतिजा बिहीबारसम्म सार्वजनिक गरिने
कोशी सरकार विरुद्धको रिट खारेज, हिक्मत कार्कीले पाए वैधानिकता
रंगेली नगरपालिकाले ल्यायो ७२ करोडको बजेटः बहुवर्षिय योजनालाई निरन्तरता, शिक्षा र स्वास्थ्य प्रमुख प्राथमिकतामा

लोकप्रिय

सम्पर्क

 

 

 

विराटपोष्ट डिजिटल प्रा.लि.

विराटनगर – मोरङ ,नेपाल

कम्पनी दर्ता प्रमाणपत्र नं.:२२७८४३/०७६/०७७
स्थायी लेखा नं.:६०९६५५९५५

सूचना तथा प्रसारण विभाग दर्ता नं:१६६५/०७६/०७७
Email: [email protected] 

सामाजिक संजाल

सञ्चालक तथा सम्पादक

कौशल निरौला

 सम्पादन मण्डल 

रोशिका अधिकारी

स्वस्तिका पाेखरेल

  निर्देशक

सुजन निरौला

काठमान्डौं व्यूरो
   सम्पादक
विनोद पोखरेल

बिज्ञापनका लागि :

विराटनगर : ९८१२३०६६६०/ ९८५२०८७८२०
काठमान्डौं : यादव पोखरेल –  ९८४२०५९१२९

[email protected]

विराटपोष्ट  डिजिटल प्रा.लि.

विराटनगर – मोरङ ,नेपाल